Magda i Tomek

Pod koniec czerwca odbył się ślub Magdy i Tomka, pary z Poznania, która ujęła nas swoją bezpośredniością, otwartością i pomysłowością, która zaowocowała m.in. fajnymi ujęciami plenerowymi.

Ta para postanowiła odstawić na bok konwenanse i zamiast godzinnego filmu, tak lubianego przez babcie i ciocie, zdecydowała się na krótszą formę z nowej oferty Weselarni na rok 2015. Dzięki temu powstał kilkuminutowy teledysk pokazujący najistotniejsze momenty z dnia ślubu, urozmaicone ujęciami plenerowymi. Myślicie, że kilka minut to za mało? W taki razie obejrzyjcie film i sami oceńcie. Naszym zdaniem – akurat! :)

W 7 minut udało nam się pokazać przygotowania do ślubu, ceremonię zaślubin, pierwszy taniec i inne najciekawsze momenty z wesela, a także solidnie udokumentować plener, na który złożyło się pływanie po jeziorze na „Tytanicu” (tak, tak), rozbijanie namiotu, gra na gitarze, mini piknik i inne atrakcje. Magda i Tomek to niesamowicie sympatyczna para, więc i film wyszedł sympatyczny. Zapraszamy Was do oglądania i komentowania.